Dieta dr Dąbrowskiej to sprawdzona metoda, która pomaga osiągnąć zdrowie i sylwetkę marzeń
Kuchnia

Dieta dr Dąbrowskiej to sprawdzona metoda, która pomaga osiągnąć zdrowie i sylwetkę marzeń!

Większość z nas kojarzy wakacje z lenistwem, spędzaniem czasu na plaży oraz ogólnie luźniejszym podejściem do diety. Jednak czy zawsze wakacyjny wyjazd musi równać się z dodatkowymi kilogramami? Niekoniecznie! Wczasy z dietą dr Dąbrowskiej to połączenie nauki na temat zasad zdrowego odżywiania z intensywną kuracją odchudzającą i jednocześnie wypoczynkiem. Turnus odchudzający: cena zależy od kilku czynników, takich jak termin, typ turnusu i wybrany pokój. Nie pozwól na to, by wakacje zniszczyły Twoje postępy w odchudzaniu i postaw na turnus odchudzający z dietą dr Dąbrowskiej i poczuj, że zdrowie oraz atrakcyjna sylwetka są w Twoim zasięgu!

Dlaczego wczasy z dietą dr Dąbrowskiej są najlepszym wyborem dla Twojego zdrowia? Turnus odchudzający – cena

Ludziom, którzy pragną zadbać o swoje samopoczucie i sylwetkę, polecamy skorzystać z oferty Ułańskiej Zagrody. 7- lub 14-dniowy pobyt w tym miejscu oferuje noclegi w pokojach jednoosobowych, lub dwuosobowych typu STANDARD albo KOMFORT, zapewniając komfortowy wypoczynek oraz wyżywienie. Będziesz mieć tutaj także możliwość konsultacji z lekarzem poprzez teleporadę oraz opiekę pielęgniarską. Doświadczysz także indywidualnych konsultacji z doświadczonym dietetykiem, profesjonalną analizę składu masy ciała, wykłady dr Ewy Dąbrowskiej o zdrowym odżywianiu i samoleczeniu w formie video oraz dostęp do sauny fińskiej, która relaksuje i odpręża. Turnus odchudzający – cena może Cię zaskoczyć!

Różne opcje turnusów, aby sprostać Twoim potrzebom i budżetowi! Sprawdź już dziś!

W Ułańskiej Zagrodzie znajdziesz różne opcje turnusów, aby sprostać Twoim potrzebom i budżetowi. Sprawdź już dziś ich ofertę! Dzienny Turnus w centrum Poznania to propozycja dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na dłuższy wyjazd. Są to dzienne turnusy z dietą dr Ewy Dąbrowskiej, które odbywają się w samym centrum Poznania. Jednak istnieje także opcja warsztatów 7-dniowych w cenie 1990 zł oraz 14-dniowych za 3690 zł. Nie zwlekaj!